OBSŁUGA KLIENTA-KASJER (oferta praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności )

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - Porozumienie Przedsiębiorczości Społecznej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę w firmie o silnej strukturze na rynku pracy. Poszukujemy osób na stanowisku kasjera/ki. Praca dla osób, które posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Szukamy osób do pracy do takich lokalizacjach w Warszawie jak:

  •  Białołęka (Żerań)/ ul. Modlińska w Warszawie
  •  Praga Południe ( Saska Kępa)/ Powiśle, ul. Solec
  •  Okęcie przy Al. Krakowskiej, niedaleko lotniska imienia F. Chopina
  •  Ursynów, ul. Puławska
  •  Ursus (Skorosze)/ Warszawa

Wymagania:

  •  posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
  •  umiejętność pracy z pieniędzmi
  •  dobry kontakt z klientem
  •  umiejętność pracy w zespole
  •  dokładność, dyspozycyjność i rzetelność
  •  mile widziana książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych ( jeśli nie posiadasz książeczki to zwracamy koszty za jej  wyrobienia)

Oferujemy:

  •  pracę w zespole profesjonalistów i szkolenia
  •  dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia
  •  pracę na cały etat, system pracy zmianowym
  •  pewność, że to co robisz, ma dla nas znaczenie
  •  wynagrodzenie od 2000 brutto do 2300 zł brutto + dodatkowo system premiowy

Zakres obowiązków:

  •  zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów
  •  obsługa kasjerska i fachowe doradztwo
  •  porządek na stanowisku pracy

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi