Opis stanowiska pracy

Jesteśmy uznanym na świecie producentem i dystrybutorem spersonalizowanej odzieży treningowej – odzieży dedykowanej sportom ekstremalnym. Nasze produkty tworzymy dla ludzi, z myślą o ich potrzebach i osobowościach. W ciągu 4 lat zdobyliśmy zaufanie ponad 2 000 klubów sportowych z całego świata, dla których wykonaliśmy ponad 10 000 projektów graficznych. Ubraliśmy ponad 5 000 zawodników w odzież z pseudonimem lub życiowym hasłem motywującym do walki.
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi klientami (telefonicznego, e-mailowego)
• Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
• Monitorowanie procesu realizacji złożonych zamówień
• Prezentacja oferty handlowej
• Pozyskiwanie informacji o preferencjach dotyczących produktów

Wymagania

• Znajomość języka włoskiego na poziomie C1
• Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

Cechy osobowościowe:
• Samodzielność
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Mile widziane:
• Wykształcenie wyższe ( kierunek: Handel Międzynarodowy, Handel Zagraniczny, Filologia włoska)

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników (wysoka podstawa + prowizja)
• Pracę na pełny etat
• Lokalizację biura w centrum Łodzi
• Pracę w młodym, pozytywnym i ambitnym zespole

Prosimy o dołączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Prezentacja firmy

Complete Brand Management Sp. z o.o. Sp. k.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta