Obsługa Klienta/Ekspedient

OTTO Work Force

Katowice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Katowice

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr.Ref.SKD/IP/02/2017

Zadania na tym stanowisku:

- aktywna sprzedaż produktów znanych marek
- profesjonalna obsługa klientów sklepu, doradztwo
- dbanie o prawidłową ekspozycję towaru zgodnie ze standardami firmy

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością zmiany w późniejszym czasie formy zatrudnienia na umowę o pracę
- stawka godzinowa 14 zł brutto + premie od sprzedaży
- dodatkowe świadczenia pozapłacowe
- elastyczny czas pracy
- szkolenie wdrażające
- pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
- komunikatywność, nastawienie na klienta
- nastawienie na realizację założonych celów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.