Obsługa Klienta Biznesowego - bez doświadczenia

Janrad

Warmia i Mazury, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Janrad

Jesteśmy autoryzowanym partnerem jednego z największych sprzedawców energii elektrycznej w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy z klientem biznesowym.

Oferujemy:
- pracę w miłej atmosferze z entuzjastycznymi ludźmi
- bezpłatne przeszkolenie i wsparcie merytoryczne
- wysokie wynagrodzenie, pensja stała prowizja uzależniona od wyników sprzedaży
- możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
- swobodę w działaniu zgodnie ze standardami naszymi oraz naszego partnera

Oczekujemy:
- miłego usposobienia
- entuzjazmu oraz motywacji do działania
- samodzielności w działaniu, po przeszkoleniu
- motywacji do osiągania wyników założonych przez firmę

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży, mamy je od 14 lat i przekazujemy naszym pracownikom.

Dajemy możliwość pracy w miejscu zamieszkania.

Praca jest dla osób z całego województwa warminsko-mazurskiego, bez konieczności codziennego dojeżdżania, po pełnym przeszkoleniu ( 2-3 dni)

Prezentacja firmy

JANRAD Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE JEST OGÓLNOPOLSKĄ FIRMĄ DZIAŁAJĄCĄ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi