Obsługa kasy fiskalnej

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Polska Sp. Z o.o jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr. ref.: SK/GD/KAS/09/2016
Miejsce pracy: Gdańsk, Al.Grunwaldzka 141
Wymagania:
dyspozycyjność do pracy w godzinach otwarcia sklepu (9 -21)
chęć do pracy
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
zaangażowanie w powierzone obowiązki
odpowiedzialność, sumienność
komunikatywność
Obowiązki:
obsługa klienta
przyjmowanie płatności gotówkowych, kartą płatniczą i bonami towarowymi

Oferujemy:
stawkę godzinową plus premia
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres 1 miesiąca (z możliwością przedłużenia)
przeszkolenie z obsługi kasy
Opis dodatkowy
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.