Obsługa kasy fiskalnej Poznań

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

Agencja pracy OTTO jest jednym z liderów na rynku rekrutacji międzynarodowych. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obsługa kasy fiskalnej

Nr.Ref. MO/KAS/02/2014/IP

Miejsce wykonywania pracy: Poznań-woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:

-Obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych.

Oferujemy:

- Stawka 12 zł brutto/h,

- Szansa podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- Doświadczenie w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej.

- Pełnoletniość,

- Rzetelność, odpowiedzialność,

- Orientacja na klienta,

Mile widziane:

-Doświadczenie na podobnym stanowisku,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.