Obsługa kasy fiskalnej - Poznań

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta w Poznaniu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kasjer/Kasjerka - Poznań

Nr.Ref. ML/COKPoz/11/2015

Miejsce wykonywania pracy: Poznań-woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:

- obsługa kasy fiskalnej,
- obsługa terminala kart płatniczych,
- wystawianie faktur.

Oferujemy:

- płatne szkolenie z obsługi kasy fiskalnej na umowę zlecenie (5 dni) a następnie umowę o pracę tymczasową,
- stawkę 13,70 zł brutto za godzinę,
- możliwość ustalenia elastycznego grafiku godzinowego,
- szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- doświadczenie w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej.

Wymagania:

- miła aparycja,
- wysoka kultura osobista,
- rzetelność, odpowiedzialność,
- orientacja na Klienta.

Mile widziane:

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.