Obsługa kampanii marketingowych - nie wymagamy doświadczenia!

Focus Group

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy ciekawych osób, które nie boją się szaleństwa. Mają głowę pełną pomysłów. Chcą w życiu osiągnąć więcej, które wiedzą, że za kilka lat będą ludźmi sukcesu.

Potrzebujemy osób:

- lubiących współpracę z innymi
- nie mających kłopotu z komunikacją
- odważnych i uśmiechniętych

do współpracy przy Kampaniach marketingowych

Wymagania

Z nami uda Ci się:

- zdobyć atrakcyjne wynagrodzenie
- poznać ciekawych, pomocnych ludzi
- polubić codzienne obowiązki
- otrzymać dodatkowe bonusy, zależne wyłącznie od Twojego zaangażowania
- wziąć udział w ciekawych, pełnych wyzwań projektach
- zdobyć wiedzę m.in. z zakresu zarządzania zespołem i sprzedaży

Główne zadania:

- współtworzenie kampanii marketingowych
- aktywna obsługa klienta
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy
- kompleksowe informowanie o prowadzonych działaniach marketingowych

Krok po kroku wszystkiego Cię nauczymy, a praca w młodym i przyjaznym gronie szybko zaowocuje.

Prezentacja firmy

ESGROUP jest częścią międzynarodowej korporacji działającej ściśle w obs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media