Opis stanowiska pracy

Do naszej nowo powstałej lokalizacji w Sosnowcu poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Konsultant Infolinii.

• telefoniczny kontakt z obecnymi Klientami

• utrzymanie Klienta

W zamian oferujemy:

• bardzo atrakcyjne prowizje i premie

• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.

• możliwość dodatkowej pracy w sobotę

• duże możliwości rozwoju w strukturach firmy – to z Was budujemy kadrę kierowniczą

Wymagania

komunikatywności i kreatywności
•    dużych umiejętności interpersonalnych
•    dobrej znajomości obsługi komputera i aplikacji internetowych – warunek konieczny
•    miłego usposobienia i dobrej dykcji

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi contact center. Dla naszych part... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
21
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
8PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
system motywacyjny
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta