Obróbka aluminium - Spawacz (131) / Monter - Holandia

Workingo Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Agencja Zatrudnienia nr 11888) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów do pracy przy produkcji jachtów w Holandii na stanowiskach:

• Spawacz aluminium (131)

• Monter aluminium

Miejsce pracy: Holandia

Opis pracy

• Spawacz:

o Spawanie aluminium metodą 131

o Praca na stoczni przy spawaniu elementów jachtów

o Praca na hali

• Monter:

o Montowanie aluminiowych elementów na stelażu statku

Oferujemy

• Pracę od zaraz

• Umowę holenderską

• Zapewnione i opłacone zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe)

• Opłacony dojazd do pracy

• Stawkę 17 - 18 Euro/h brutto

• Płatne nadgodziny

Wymagania

• Doświadczenie w pracy z aluminium

• Aktualny uprawnienia na metodę 131 (dla spawaczy)

• Doświadczenie w pracy stoczniowej – mile widziane

• Znajomość rysunku technicznego

• Doświadczenie w pracy w Holandii jest dodatkowym atutem

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Posiadanie numeru Sofi (BSN) oraz VCA - jest dodatkowym atutem

*do pracy jako monter nie są wymagane uprawnienia spawalnicze

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny (71 715 77 22; 606 150 565; 501 346 642) oraz wysłanie CV przez odnośnik w ogłoszeniu lub na adres e-mail wpisując w temacie “Obróbka aluminium – Holandia”

Zgodnie z przepisami, każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zakwaterowanie, transport do pracy, płatne nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji