Zakład Separacji Popiołów Siekierki
Zakład Separacji Popiołów Siekierki jest spółką celową odpowiedzialną za wybudowanie i eksploatację instalacji technologicznej do separacji popiołów lotnych wytwarzanych w Elektrociepłowni Siekierki w Warszawie. Udziałowcami w spółce są PGNiG TERMIKA oraz LAFARGE CEMENT. Zakład posiada obiekty w dwóch lokalizacjach: pierwsza mieści się na terenie zakładu Elektrociepłowni Siekierki, druga w jego okolicach.

W drugim kwartale 2017 roku planowane jest oddanie instalacji do eksploatacji i rozpoczęcie produkcji. Przy obsłudze urządzeń i instalacji planujemy zatrudnić kilkanaście osób pracujących w systemie zmianowym (5-cio brygadowa organizacja pracy).

W związku z planowanym uruchomieniem instalacji w Zakładzie Separacji Popiołów Siekierki, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obchodowy urządzeń

Miejsce pracy: Elektrociepłownia Siekierki, Warszawa

Zakres odpowiedzialności:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • bieżąca kontrola parametrów pracy urządzeń podstawowych i pomocniczych;
  • bezpośredni udział przy usuwaniu awarii i redukowanie ich skutków;
  • dokonywanie regularnych obchodów instalacji w dwóch lokalizacjach;
  • bieżąca współpraca z pracownikami PGNiG TERMIKA;
  • przygotowywanie miejsc pracy dla służb remontowych i serwisowych (w tym prace porządkowe);
  • prowadzenie dokumentacji z ruchu urządzeń;
  • bieżąca kontrola procesu ważenia transportu odbierającego popiół;
  • przygotowywanie raportów z przyjęcia i wydania popiołów;
  • wykonywanie drobnych czynności remontowych (m.in. wymiana taśmy separatora);
  • wykonywanie prostych analiz laboratoryjnych;
  • czynności porządkowe na wyznaczonym rejonie wykonywania pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze – preferowane techniczne;
  • doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą urządzeń technologicznych (np.: transport pneumatyczny, sprężarki, urządzenia załadunkowe produktów sypkich, układy AKPiA i elektryczne, itp.);
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14,-22, 22-6);
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV;
  • umiejętność współpracy;
  • komunikatywność;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • jasno określony zakres obowiązków;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracę w małym zespole w miłej atmosferze;
  • możliwość poznania ciekawej i innowacyjnej linii technologicznej;
  • rozpoczęcie pracy od 01.04.2017 roku.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.