Nowy hotel poszukuje recepcjonistów

Artery Sp. j.

30-203 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Artery Hotels poszukuje recepcjonistów do nowego hotelu w Centrum Krakowa.

Otwarcie hotelu planowane na koniec kwietnia.

Rozpoczecie pracy od cyklu płatnych szkoleń od poczatku kwietnia.

Do podstawowych obowiązków należeć będzie:

  • wysokiej jakości obsługa gości hotelowych
  • zameldowanie i wymeldowywanie gości zgodnie z przyjętymi standardami
  • wprowadzanie rezerwacji do sytemu hotelowego
  • obsługa terminala płatniczego, kasy fiskalnej i innych urzadzeń biurowych
  • reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z innymi pracownikami
  • dbanie o dobry wizerunek hotelu

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • charakteryzujesz się wysoką kulturą osobistą
  • płynnie znasz j. angielski
  • jesteś pozytywnie nastawiony/a do pracy i współpracowników
  • lubisz poznawać nowych ludzi z całego świata i z uśmiechem wytłumaczysz im, jak dość na Wawel
  • jesteś dyspozycyjny i możesz podjąć pracę również w nocy oraz weekendy
  • umiesz pracować w zespole oraz nie masz problemów z komunikacją i przekazywaniem informacji
  • multitasking to dla Ciebie chleb powszedni: masz podzielność uwagi i bez problemu wykonujesz wiele zadań jednocześnie
  • znasz pakiet office i z łatwością obsługujesz sprzęt biurowy
  • jeśli masz doświadczenie w pracy w recepcji hotelowej

Przyłącz się do nas, jeżeli interesuje Cię:

  • zdobycie bezcennego doświadczenia oraz wiedzy podczas pracy przy otwieraniu hotelu
  • praca w młodym i sympatycznym zespole
  • elastyczny grafik, dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • przyjazna atmosfera w pracy, a także wsparcie i pomoc managera hotelu
  • cykl płatnych szkoleń przygotowujących do pracy
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • zmiany w wymiarze 12-godzinnym

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, a nasza oferta Cię zainteresowała - aplikuj! Być może szukamy właśnie Ciebie.

Prezentacja firmy

Firma z branży turystycznej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
14PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka