Nowe Oddziały / Nowa Rekrutacja

TJ MARKETING

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma sprzedażowa poszukuje dynamicznych i zmotywowanych osób,             zainteresowanych rozwojem oraz nastawionych na sukces.

Jesteśmy firmą zajmującą się promocją i marketingiem poprzez działanie na zasadzie outsourcingu. Swoją działalność prowadzimy w imieniu dużych klientów korporacyjnych. Obecnie dążymy do powiększenia naszego zespołu, dlatego poszukujemy osób, które chciałyby się rozwijać i objąć bardziej odpowiedzialne stanowisko w naszej firmie, a w przyszłości realizować program menadżerski.

Wymagania

  Nie wymagamy doświadczenia- dla nas najważniejsi są ludzie!

Oferujemy kompleksowe szkolenie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Kandydatów przygotowujemy do zarządzania większą grupą ludzi, jak również do objęcia stanowisk menadżerskich na dalszym etapie rozwoju w naszej firmie. Ponadto oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Powstałe w marcu 2008 roku we Wrocławiu biuro marketingowe TJ MARKETING ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Top management