Node.js Developer

Power Media

Poznań, wielkopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Poznań

Nasz klient to Dev house pomagający startupom wkroczyć w świat mobile i śledzić szybko zmieniające się trendy i wskazówki dotyczące tworzenia aplikacji. (Rexona, MysterVibe, VYDA, Swimmo i inne) Rowija również własne projekty tj. Pstrykamy, debugg.it.

Opis stanowiska:

-praca nad rozwijaniem projektu typu SaaS dla zagranicznego klienta

-wdrożeniem procesów i organizacją pracy zespołu webowego,

-wpływ na wybór narzędzi

Potrzebujemy Twojego doświadczenia w pracy przy:

-Node.js, Express.js, JS (ES6)

-relacyjnych i nierealyche bazach danych

-w pisaniu technicznym i dokumentacji

 Byłoby miło jeśli:

-wiesz jak wdrażać projekty (np. W Google Cloud, Amazon EC2, Heroku )

-posiadasz wiedzę o Docker i Firebase

-jeśli wiesz jak skonfigurować serwer HTTP (np. NGINX, Apache)

-rozumiesz TDD i metodologię Scrum

W zamian za Twoje umiejętności oferujemy:

 -możliwość częściowej pracy zdalnej

 -wyjazdy na konferencje (1-2 razy do roku)

 -zakup zgłoszonych książek/narzędzi

 -szkolenia przeprowadzane przez zew. specjalistów

 -nowoczesne biuro

 Jak wygląda rekrutacja?

 -wstępna, krótka rozmowa telefoniczna

 -rozmowa techniczna (w biurze/skype)

 -finalna rozmowa dotycząca warunków współpracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media