NOCNE WYKŁADANIE TOWARU GORZÓW WIELKOPOLSKI

ITC Grupa - Polski HR

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

W dzisiejszym świecie zdobycie i utrzymanie przez firmę wysokiej pozycji rynkowej w obliczu dynamicznych zmian na rynku pracy wymaga przemyślanego zarządzania kapitałem ludzkim oraz zaangażowanej i przygotowanej na zmiany kadry. Nasze doświadczenie, kreatywność i skuteczność przekładamy na konkretne i praktyczne rozwiązania

GRUPA ITC sp. z o. o. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources. ITC GRUPA sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, numer certyfikatu 8798.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Nocne wykładanie towaru
Miejsce pracy : Gorzów Wielkopolski

Obowiązki :

- rozkładanie towaru
- kontrola terminów przydatności
- utrzymanie czystości i porządku na sali sprzedaży

Wymagania :

- rzetelność
- zaangażowanie
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny)

Oferujemy :

- nową stawkę godzinową
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- możliwość długotrwałej współpracy
- pracę tymczasową
- praca od zaraz
- możliwość pracy w weekendy lub od poniedziałku do piątku

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.