Work & Profit
„Firmę tworzą ludzie” – dla nas to więcej niż prawda. Jako jedna z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia, nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Bez zaangażowanych i oddanych pracowników nie zbudowalibyśmy tak mocnej pozycji. To dzięki doświadczonemu zespołowi dziś jesteśmy partnerem zarówno dla rodzinnych firm z polskim kapitałem, jak i wielkich, międzynarodowych korporacji. Od momentu założenia firmy, daliśmy zatrudnienie dziesiątkom tysięcy osób, wykonującym pracę dla setek firm.

NOCNA INWENTARYZACJA / liczenie towaru

Miejsce pracy: Kutno, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Łódź

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu siedemnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

NOCNA INWENTARYZACJA/liczenie towaru

W MIASTACH: KUTNO, BEŁCHATÓW, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, ŁÓDŹ, OLSZTYN, WARSZAWA

TERMINY INWENTARYZACJI:

15.10- PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

17.10 - BEŁCHATÓW

23.10 - KUTNO

24.10 – ŁÓDŹ

16-17.10 – OLSZTYN

15-16.10 – WARSZAWA

Zakres obowiązków:

• Liczenie towaru

• Raportowanie ilości towaru

Wymagania:

• Ukończone 18 lat

• Status ucznia/studenta mile widziany

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)

• Wynagrodzenie wypłacane w terminie

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

• Pracę w młodym zespole

• Możliwość zdobycia doświadczenia

• Bezpłatne szkolenia

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerami:

woj. łódzkie: 693242122 lub 725777575

Olsztyn i Warszawa: 663-515-589; 885-777-477; 885-777-055; 691-707-844

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".