Niezależny Przedstawiciel Handlowy

PharmaMed Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy Niezależnego Przedstawiciela Handlowego, który posiada własne auto, czas, motywację do pracy i zna lokalny rynek sklepów spożywczych, sklepów ze zdrową żywnością oraz sklepów zielarskich.

Obowiązki:

  • prezentacja oferty firmy w sklepach spożywczych, zielarskich i sklepach ze zdrową żywnością
  • pozyskiwanie zamówień i realizacja planów sprzedaży,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • zapewnienie dostępności produktów firmy w obsługiwanych PSD

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie [preferowane: wyższe ekonomiczne, handlowe)
  • min 1 - rocznego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży spożywczej – (osoby nie spełniające tego warunku proszone są o nie wysyłanie swojego CV)
  • znajomość rynku na podległym terenie
  • systematyczność w działaniu i umiejętność samodzielnej pracy
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji handlowych,
  • własny samochód, telefon na okres próbny (1-3 miesiące)
  • preferowane są osoby aktualnie pracujące na stanowisku przedstawiciela handlowego, które chcą podjąć współpracę z nami i docelowo (po okresie próbnym) zrezygnować z pracy u obecnego pracodawcy

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się, polskiej firmie o charakterze niekorporacyjnym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon, tablet po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy :
  •   a. bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne w okresie próbnym
  •   b. po okresie próbnym, podstawa + wysokie wynagrodzenie prowizyjne    miesięczne oraz premia kwartalna
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i szybkiego awansu w rozwijających się strukturach firmy

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem zdrowej żywności, ziół, suplementów diety i innych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wysoka prowizja miesięczna oraz premia kwartalna
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi