Niania z zamieszkaniem z j. rosyjskim /Warszawa Mokotów / styczeń

Prowork.PL

00-040 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa rodzina przeprowadzająca się do Warszawy poszukuje niani do opieki nad 2 dzieci od stycznia 2017. Oferta pracy z zamieszkaniem u rodziny. Jeśli chcesz pracować jako niania z zamieszkaniem/pomoc dla międzynarodowej rodziny w Warszawie - Mokotów prześlij CV. Expat family in Warsaw is looking for Russian/Ukrainian speaking nanny in Warsaw Mokotów from January 2017.

Międzynarodowa rodzina przeprowadzająca się do Warszawy / Mokotów poszukuje doświadczonej osoby do opieki nad 2 dzieci w wieku 2 i 4 lata oraz pomocy w domu. Obowiązki: drobne prace domowe, dbanie o czystość w pokojach dzieci, przygotowanie posiłków dla dzieci, zabawy z dziećmi itp. Praca jako live-in nanny od stycznia 2017.

Wymagania

Doświadczenie, elastyczność i entuzjazm do opieki nad dziećmi
referencje od poprzednich pracodawców
znajomość rosyjskiego/ukraińskiego (mile widziany native speaker)
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie jako niania z zamieszkaniem/pomoc w domu od stycznia 2017

Warunki
Wynagrodzenie - do ustalenia
Praca na pełen etat
zapewnione zamieszkanie + wyżywienie
kontrakt na 1 rok lub dłużej

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania live-in/pomoc for expat family in Warsaw 2017 prosimy o przesłanie CV w j. angielskim oraz rejestrację w naszym serwisie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne