Niania z dobrym angielskim / Warszawa Mokotów / listopad 2016

Prowork.PL

00-040 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla polskiej rodziny mieszkającej na Mokotowie poszukujemy profesjonalnej i entuzjastycznej niani do opieki nad 6 miesięczymi bliźniętami. Jeśli chcesz pracować jako niania z j. angielskim dla polskiej rodziny na Mokotowie - prześlij CV. Family in Mokotow is looking for caring nanny with English from November 2016.

Polska rodzina z Mokotowa poszukuje doświadczonej niani do opieki nad 6 miesiecznymi bliźniętami. Praca na pełen etat. Do obowiązków niani należeć będzie podawanie posiłków, gry, zabawy z dziećmi, spacery, mówienie do dzieci w języku angielskim. Mile widziana osoba mieszkająca wcześniej w krajach anglojęzycznych lub studiująca język angielski. Rozpoczęcie pracy od listopada 2016.

Wymagania

b. dobra znajomość angielskiego
doświadczenie i entuzjazm do opieki nad małymi dziećmi
przyjazne usposobienie
wysoka kultura osobista oraz dyspozycyjność
referencje od poprzednich pracodawców - mile widziane doświadczenie Au Pair w USA lub UK

Warunki
wynagrodzenie: do ustalenia / bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
zatrudnienie: praca na pełen etat

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertą pracy jako niania /English language assistant for Polish family in Warsaw prosimy o przesłanie CV w j. polskim oraz rejestrację w naszym serwisie.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne