Niania on call / babysitter / Saska Kępa / praca od zaraz!

Prowork.PL

00-375 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Klient ProworkPL międzynarodowa rodzina w Warszawie poszukuje niani on call /babysitterki do opieki nad 2 dzieci w wieku 8 miesięcy i 4 lata. Praca od czasu do czasu popołudniami lub w weekendy w zależności od potrzeb rodziców. Jeśli chcesz pracować jako niania on call dla międzynarodowej rodziny w Warszawie, prześlij CV. Expat family in Warsaw is looking for nanny on call /babysitter in Warsaw from June 2017.

Duńska rodzina w Warszawie poszukuje miłej opiekunki na telefon dla 2 dzieci w wieku 8 miesięcy i 4 lata. Oferta dotyczy nieregularnej opieki nad dziećmi wieczorami, w weekendy czy w innych terminach. Praca polega na zapewnieniu kilkugodzinnej opieki nad dziećmi podczas nieobecności rodziców (obowiązki – zgodnie z sugestiami rodziców – zabawa, podanie posiłków, położenie do snu). Oferta skierowana głównie do młodych osób, które studiują i są dyspozycyjne do opieki od czasu do czasu.

Wymagania

Referencje od poprzednich pracodawców
Dobry angielski
Punktualność i dyspozycyjność do opieki nad dziećmi w godzinach popołudniowych lub w weekendy

Warunki
od 20 zł/godz.

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertą pracy jako niania /nanny for expat family in Warsaw prosimy o przesłanie CV w j. angielskim oraz rejestrację w naszym serwisie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne