Niania live-in / expat family / Warszawa Wilanów

Prowork.PL

Wilanów / Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa rodzina przeprowadzająca się do Warszawy na kontrakt poszukuje niani z zamieszkaniem i pomocy w domu od września 2017. Praca 40 godz/tydz. Jeśli chcesz pracować jako niania/pomoc dla międzynarodowej rodziny w Warszawie - Wilanów, prześlij CV. Expat family in Warsaw is looking for an English speaking nanny/housekeeper in Warsaw Wilanów from September 2017.

Międzynarodowa rodzina przeprowadzająca się do Warszawy / Wilanów poszukuje doświadczonej osoby do opieki nad 2 dzieci w wieku szkolnym. Dzieci będą uczęszczały do szkoły amerykańskiej. Obowiązki: poranne przygotowanie dzieci do szkoły, pomoc mamie, pomoc w pracach domowych, przygotowanie posiłków dla dzieci, zabawy itp. Rozpoczęcie pracy od września 2017. Jest to oferta pracy z zamieszkaniem live-in.

Wymagania

Doświadczenie i entuzjazm do opieki nad dziećmi
Elastyczność
Znajomość angielskiego
Gotowość do zamieszkania z rodziną - oferta live-in. Zapewnione niezależne warunki zamieszkania
Gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie jako niania live-in od września 2017

Warunki
Wynagrodzenie dla niani - do ustalenia
Kontrakt min. 1 rok
Bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania/pomoc for expat family in Warsaw 2017 prosimy o przesłanie CV w j. angielskim oraz rejestrację w naszym serwisie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne