New Business Representative / New Business Developer

SOCIAL FRAME Sp. z o.o.

30-509 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Posiadasz szeroką sieć kontaktów biznesowych? Łatwo nawiązujesz relacje z ludźmi? Pracowałeś/łaś już na podobnym stanowisku?

Social Frame, agencja wyspecjalizowaną w komunikacji marek w mediach cyfrowych, poszukuje do współpracy skutecznego handlowca.

Czekają na Ciebie następujące zadania:
+ pozyskiwanie nowych Klientów (gł. strategie, obsługa komunikacyjna marek i szkolenia)
+ budowa wizerunku agencji
+ udział w tworzeniu koncepcji marketingowych
+ prowadzenie spotkań i prezentacji
+ obsługa Klientów
+ zawieranie umów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
+ doświadczenia w efektywnej sprzedaży usług (marketingowych/reklamowych)
+ przynajmniej podstawowej wiedzy z zakresu marketingu internetowego
+ samodzielności i zaangażowania
+ orientacji na cele i wyniki
+ znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym

W zamian oferujemy:
+ pracę w biurze na Kazimierzu w Krakowie lub możliwość pracy zdalnej
+ umowa o pracę, wynagrodzenie do ustalenia
+ współpracę w długiej perspektywie czasu
+ szkolenia podnoszące kwalifikacje

Wyślij CV oraz krótki opis sukcesów, jakie osiągnąłeś/łaś w sprzedaży.

Pamiętaj, żeby w CV zamieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prezentacja firmy

Social Frame, agencja social media & content marketing. Zajmujemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management