New Business Manager

Frogriot

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy właścicielem start-upu, który właśnie wchodzi w fazę pozyskiwania klientów biznesowych. Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za nawiązywanie kontaktów, opracowanie strategii sprzedaży i pozyskiwanie klientów na terenie miasta Wrocławia.

Zakres obowiązków:

● Pozyskiwanie nowych klientów B2B
● Udział w targach, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji
● Realizacja planów sprzedażowych
● Prezentacja i konfiguracja naszej usługi u klienta
● Reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych i konferencjach
● Utrzymywanie relacji z klientami

Oferujemy:

● Nieregulowany czas pracy
● Wsparcie narzędziami sprzedażowymi
● Wynagrodzenie oparte o wyniki (podstawa + premia)
● Szkolenia i warsztaty z zakresu efektywnej sprzedaży
● Dobrą atmosferę i obecność ludzi, na których można polegać

Wymagania

● Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
● Orientacja na wyniki
● Samodzielność i kreatywność
● Bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Power Point i Excel
● Umiejętności autoprezentacji i negocjacji
● Charyzma

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w ofercie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

FROGRIOT to wrocławska agencja wywodząca się z grupy przyjaciół –... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż