Opis stanowiska pracy

Aktywne pozyskiwanie klientów reklamowych
Samodzielne prowadzenie projektów sprzedażowych
Budowanie trwałych i solidnych relacji z klientami
Badanie i kreowanie potrzeb klientów
Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji oraz sporządzanie ofert
Monitorowanie i analiza rynku
Wspieranie działań z zakresu marketingu internetowego
Koordynacja projektów marketingowych
Budowanie wizerunku firmy

Wymagania

Wysokie predyspozycje komunikacyjne (spotkania, prezentacje)
Znajomość mechanizmów na rynku reklamy internetowej
Wiedza w zakresie sztuki i kultury
Umiejętność przygotowania ofert i prezentacji
Dynamika w działaniu i nastawienie na osiąganie celów
Wysoka dyscyplina w organizacji własnej pracy
Język angielski biegły w mowie i piśmie

Prezentacja firmy

Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej prowadzi szeroką działalność na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca