NEW BUSINESS MANAGER

Studio Femme s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Agencją Eventową istniejącą na rynku od 5 lat. Wciąż dynamicznie się rozwijamy organizując coraz ciekawsze i większe wydarzenia.
Z chęcią powitamy więc w naszych szeregach osobę, która stanowić będzie wsparcie w zakresie pozyskiwania nowych klientów oraz utrzymywania relacji biznesowych z dotychczasowymi partnerami.
NEW BUSINESS MANAGER – HANDLOWIEC

Kluczowe obowiązki:
- pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych,
- obsługa bieżących klientów agencji
- prowadzenie rozmów i prezentacji sprzedażowych,
- przygotowywanie ofert, negocjowanie umów,
- realizacja planów sprzedażowych
- monitorowanie rynku pod kątem potencjalnych odbiorców

Wymagania:
- 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- wysokie umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i prezentacyjne,
- umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientem
- zdolności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- samodzielność w działaniu,
- znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy
- poczucie humoru
- znajomość zasad realizacji projektów eventowych, promocyjnych, ambientowych, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- pracę w profesjonalnym, zaangażowanym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Naszym klientom oferujemy organizację eventów różnego rodzaju i w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi