click apps Sp. z o.o.

New Business Manager

Miejsce pracy: Kraków

Jeżeli jesteś osobą otwartą, lubisz nawiązywać nowe kontakty, i budować relacje bezpośrednie z ludźmi, ogarniasz internety i social media!?

DOŁĄCZ do NAS!

Opis stanowiska:

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla usług grupy click network. Zakres jej działań obejmuje m.in.:
  • Budowanie i utrzymanie aktywnego portfela klientów należących do grupy click network
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Opracowywanie koncepcji sprzedaży oraz przygotowywanie spersonalizowanych ofert i prezentacji sprzedażowych, przy użyciu takich narzędzi jak prezi.com i power point
  • “Zarządzanie relacjami z klientami” - koordynowanie spotkań i utrzymywanie kontaktów poprzez wykorzystanie takich systemów jak CRM, Asana.com, Kalenadarz google, Google maps, firmowa skrzynka gmail, Google dokumenty, Google drive
  • Monitorowanie i raportowanie wyników kampanii reklamowych klientów podczas ich trwania i po ich zakończeniu;
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy w procesie obsługi klienta i realizacji przedmiotów umowy.
  • Ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji w zakresie sprzedaży, marketingu internetowego i branży social media.
  • Śledzenie najnowszych trendów w marketingu internetowym i społecznościowym

Wymagamy:

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.
  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów i budowy relacji.
  • Wiedza o marketingu Internetowym i aktywność w mediach społecznościowych.
  • Znajomość rynku, klientów, którzy potrzebują obecności w Internecie i mediach społecznościowych,
  • Łatwość prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych;
  • Doświadczenie w sprzedaży usług Internetowych, w tym przynajmniej rok w sprzedaży kampanii reklamowych klientom wymagającym indywidualnego podejścia.
  • Doskonała organizacja czasu i systematyczność działania;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Przynajmniej rok doświadczenia w e-marketingu, sprzedaży, social media, e-PR, lub szeroko rozumianej branży reklamowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dokładnie opisana ścieżka kariery, określona na 2 lata wraz z Progresywnym wynagrodzeniem opartym o dokładny biznes plan spółki
  • Atrakcyjny system prowizyjny i premii kwartalnych
  • Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów
  • Własny system szkoleń z najnowszych trendów w marketingu Internetowym, branży social media, technologii, startup’ach oraz sprzedaży bezpośredniej
  • Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze
  • Benefity dla pracowników - MultiSport, pakiety medyczne
  • Napoje zimne, ciepłe i gorące za free i do oporu

Czekamy na Twoje CV

New Business

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV!