New Business Manager

INQUISIO

Kraków, małopolskie

INQUISIO

Od: INQUISIO
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta

Firma INQUISIO specjalizuje się w e-marketingu, tworzeniu sklepów internetowych oraz badaniami rynku i opinii publicznej. Zakładamy nowe serwisy oraz poprawiamy użyteczność już istniejących. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z tworzeniem, implementacją oraz promocją sklepów on-line. Zarządzamy kampaniami internetowymi przy wykorzystaniu, między innymi platformy Google AdWords. Kombinacja wszystkich tych obszarów oraz interdyscyplinarny charakter naszego zespołu pozwalają nam oferować bardzo zróżnicowane usługi, zapewniające sukces naszych klientów na rynku e-handlu. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów posiadających doskonałą orientację w świecie wirtualnym. Jesteśmy pasjonatami swojej pracy, gdyż każdy nowy projekt to nowe wyzwanie.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko New Business Manager. Szukamy osób entuzjastycznie nastawionych do pracy, komunikatywnych, chcących rozwijać swoje umiejętności i pasje w zakresie sprzedaży. Jeśli spełniasz poniższe wymagania i chcesz zdobyć nowe umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży e-commerce, aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowa, zarządzanie i rozwój portfela dotychczasowych klientów firmy,
  • rozpoznanie i definiowanie potrzeb klientów wraz z doradztwem w zakresie proponowanych rozwiązań,
  • odpowiadanie na zapytania ofertowe,
  • przygotowywanie ofert (w tym przetargowych), ich prezentacja, negocjacje z klientem,
  • koordynowanie projektów i odpowiedzialność za ich budżet,
  • budowanie relacji biznesowych,
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi klientów.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług B2B (bezpośrednio lub poprzez telesprzedaż),
  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i komunikacyjne,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, badania rynkowe, socjologia,
  • znajomość tematyki związanej z rynkiem usług internetowych lub badaniami rynkowymi,
  • łatwość nawiązywaniu kontaktów, budowaniu i podtrzymywaniu relacji biznesowych,
  • biegłość przygotowywania dokumentów ofertowych/ przetargowych,
  • zaangażowanie i entuzjazm,
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju wiedzy z zakresu nowoczesnych badań rynkowych, marketingu i analizy danych,
  • cenne doświadczenie w branży marketingu i sprzedaży,
  • pracę w sympatycznym, młodym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie bazowe i system premiowy,
  • dodatkowe benefity