Opis stanowiska pracy

PROFITROOM jest jedną z największych polskich agencji interaktywnych, odnoszącą sukcesy na świecie, obecnie obsługującą ponad 1200 klientów. Firma jest największym polskim dostawcą systemu rezerwacji online, projektuje strony www hoteli oraz świadczy usługi reklamowe. PROFITROOM ściśle współpracuje przy innowacyjnych projektach z Google oraz TripAdvisor.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko handlowe z biegłą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego:

New Business Manager

Miejsce pracy: Poznań

  • Aktywne pozyskiwanie klientów B2B na rynkach zagranicznych
  • Obsługa przychodzących zapytań ofertowych
  • Kontakt telefoniczny, mailowy i bezpośredni z klientami
  • Sporządzanie ofert i negocjacje warunków handlowych
  • Zawieranie umów
  • Współpraca z działem marketingu PROFITROOM

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Doświadczenie w handlu w branży hotelarskiej lub interaktywnej
  • Umiejętność analizy potrzeb biznesowych klientów
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność biegłego poruszania się po Internecie
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziana znajomość podstaw HTML i podstaw marketingu internetowego

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w ustabilizowanej firmie
  • Umowę o pracę oraz motywacyjny system premiowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dogodny dojazd – nasze Biuro znajduje się w centrum miasta
  • Dopłaty do karty Multi Sport
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce