Opis stanowiska pracy

Marka More'Moi, wyróżniająca się na rynku odzieży damskiej, zatrudni młodą i energiczną osobę na stanowisko New Business Manager:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim i europejskim,
  • budowanie relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami,
  • przygotowanie prezentacji oraz ofert handlowych, także w języku angielskim,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku,
  • sporządzanie raportów z wykonywanych działań,

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus prowizja od sprzedaży),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w z dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość udziału w budowaniu nowych procesów w firmie.

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku - minimum 2 lata ( atutem będzie doświadczenie w branży moda),
  • znajomości rynku mody,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym,
  • znajomości innego języka będzie atutem,
  • znajomości technik i metod pozyskiwania klientów,
  • co najmniej dobrej znajomości obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Office),
  • umiejętności interpersonalnych,
  • otwartości na nowe wyzwania i nastawienie na realizację celów,
  • gotowości do odbywania podróży służbowych,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • prawa jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

More'Moi to polska marka odzieżowa dla pewnych siebie kobiet, które chcą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta