New Business Manager

2040.io

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy krakowskim start-upem, grupą pasjonatów technologii tworzących inteligentnego asystenta dla działów sprzedaży o imieniu Edward.

W związku z ambitnymi planami sprzedażowymi poszukujemy osoby, która będzie pracowała z nami w roli new business managera – odpowiedzialnego za aktywne poszukiwanie nowych klientów.

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli nieobce są Ci nowoczesne metody pozyskiwania Klientów i chcesz wykorzystać swoje umiejętności w rozwoju innowacyjnego narzędzia, jakim jest Edward. Nasz Edward zwiększa efektywność działów sprzedaży, więc jeżeli pracujesz w tym środowisku z pełnością pokochasz narzędzie, którego będziesz oferować Klientom :)

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będą:

  • aktywne kontakty z potencjalnymi Klientami przez telefon
  • wyszukiwanie potencjalnych Klientów w istniejących bazach danych i Linkedin
  • przygotowywanie prezentacji i webinarów

Wymagania

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku, tj. związanym z aktywnym poszukiwaniem i pozyskiwaniem klientów (głównie przez telefon).

Oprócz tego mile widziane będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów z branży IT (najchętniej CRM)
  • znajomość języka angielskiego
  • swobodne poruszanie się w narzędziach do tele-wideo konferencji
  • znajomość rynku narzędzi SAAS wspomagających sprzedaż

Prezentacja firmy

Tworzymy software nowej generacji, które zmienia sposób w jaki nasi Klie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne