New Business Manager ( Eventy)

Dylczyk Art

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szanowni Państwo,

jesteśmy jedną z najdłużej działających w Polsce agencji eventowych. Nasza pierwsza marka została założona w 1995 roku. Po 21 latach działalności tworzymy grupę eventową składająca się z 5 marek dedykowanych branży eventowej. Jesteśmy rodzinną firmą zatrudniającą specjalistów zajmujących się organizacją eventów.

W naszym portfolio znajdują się ogromne projekty, które są fundamentem do skutecznego pozyskiwania nowych klientów. Oferujemy najwyższą jakość pracy, a nasze standardy oparte są na wartościach firmy: najważniejsze w naszej pracy jest życie i je szanujemy jako wartość najwyższą.

W rozwoju firmy kierujemy się ambicją, odpowiedzialnością, pięknem i perfekcją.

Poszukujemy osoby, która zajmie się sprzedażą imprez jubileuszowych oraz rozwojem działań event marketingowych.

Do jej zadań będzie należało:

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie projektów sprzedażowych realizowanych dla firm na terenie całej Polski
  • Nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z nowymi klientami
  • Negocjowanie warunków oraz utrzymywanie długofalowych relacji z pozyskanymi Klientami

Oczekujemy:

Ze względu na wizję i cel naszej firmy szukamy osoby, której bliskie są wysokie standardy pracy, dress code, elegancja, klasa i zasady dobrego wychowania.

Oczekujemy samodzielnej pracy mającej na celu pozyskanie nowych klientów, które przełoży się na rozwój firmy i świetne warunki finansowe dla new business managera.

Oferujemy

  • Pracę przy prestiżowych eventach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Współpracę z dużymi polskimi firmami
  • Szkolenia wprowadzające (psychologia w sprzedaży, etykieta w biznesie, event marketing)

Prezentacja firmy

Grupa eventowa Dylczyk Art powstała w 2015 roku, w czasie którego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sport / Rekreacja