New business manager / Account Manager

Montovnia Sp. z o.o

03-879 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Montovnia sp z o.o. poszukuje new business/account managera w pełnym wymiarze godzin do siedziby agencji – Warszawa, ul. Przecławska.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:

- Aktywne pozyskiwanie klientów

- Samodzielne prowadzenie projektów przy wsparciu agencyjnym

- Tworzenie i prezentowanie ofert wraz z osobami kreatywnymi w agencji

- Prowadzenie bazy klientów i weryfikacja rynku

- Reprezentowanie firmy na każdym etapie komunikacji

- Analizę rynku pod kątem pozyskiwania nowych klientów

Od kandydatów oczekujemy:

- Umiejętności prezentacyjnych i negocjacyjnych

- Umiejętności przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji

- Mile widziane doświadczenie w dziale handlowym agencji reklamowej

- Komunikatywności (w mowie i piśmie), samodzielności, kreatywności

- Dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie)

- Znajomości rynku i branży reklamowej

- Inicjatywy i determinacji w działaniu

- Energii, zaangażowania i dobrej organizacji pracy

- Umiejętności nawiązywania kontaktów i komunikatywności

Kandydatom gwarantujemy:

- pracę przy projektach dla czołowych marek z rynku polskiego oraz zagranicznego

- pakiet licencjonowanych narzędzi

- pracę w zespole ciekawych ludzi

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny oparty na prowizji od realizacji projektu

Wymagane dokumenty powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) oraz ustawą z 22.03.1999 o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001r. nr 142, poz. 1593 z późniejszymi zmianami).

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczonym, kreatywno-strategicznym zespołem ekspertów. 15 l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi