Network Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1114229

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:
Network engineer

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: długofalowy
Stawka: 65 - 70 zł / h netto + VAT

Wymagania warunkujące:
  • Wiedza odpowiadająca zakresowi certyfikatu Cisco CCNP
  • Znajomość sprzętu i umiejętność konfiguracji urządzeń jednego z dostawców: Cisco, Juniper, Huawei;
  • Bardzo dobre rozumienie zagadnień: routingu w sieci IP oraz koncepcji sieci VPN poparte kilkuletnim doświadczeniem
  • Mile widziana wiedza na temat technologii transmisyjnych (DWDM/SDH/Ethernet/Radio)
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Wymagania uzupełniające:
  • Znajomość działania protokołów sieciowych warstwy drugiej i trzeciej
  • Znajomość działania popularnych usług sieciowych np.: DNS, DHCP, BOOTP, NTP, Radius
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracowania pod presją czasową i biznesową
  • Umiejętność zarządzania czasem i definiowania priorytetów

Obowiązki:
  • Konfiguracja usług
  • Rozwiązywanie problemów z działaniem usług
  • Dobór rozwiązań do konkretnych potrzeb
  • Konsultacje z klientem oraz współpracującymi departamentami w organizacji

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o elastyczną formę zatrudnienia B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Możliwość współpracy z renomowanymi firmami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland