Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Specialista IT (CCNP)

Miejsce pracy: Relocation: CENTRAL POLAND
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy usług w obszarze sieci i bezpieczeństwa IT poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista IT CCNP.

Możliwość pracy w kilku lokalizacjach na terenie Polski.

Obowiązki:
  • udział zarówno w długofalowych jak i krótkoterminowych projektach
  • projektowanie i wdrażanie zmian w infrastrutkurze sieciowej w celu ich dostosowania do zmieniających się wymogów
  • wdrażanie standardów technicznych i organizacyjnych
  • konfiguracja urządzeń sieciowych
  • zaawansowane wsparcie techniczne (2/3 linia wsparcia)

WYMAGANIA
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wiedza na poziomie CCNP / JNCP
  • biegła znajomość języka angielskiego

KORZYŚCI
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport)
  • dofinansowanie szkoleń
  • elastyczne godziny pracy

Agencja zatrudnienia numer 812.

Numer referencyjny: 6-10-42074/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.