Network Analyst (angielski lub niemiecki)

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

timework sp. z o. o. sp. k. Agencja Pracy tymczasowej została założona w 2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma timework sp. z o. o. sp. k. posiada certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 9688.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Network Analyst

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Kluczowym celem osób zatrudnionych na tym stanowisku jest wsparcie techniczne naszych klientów w utrzymaniu sieci, zapewniając jej działanie na optymalnym poziomie, przy jednoczesnym zachowaniu standardów i integralności.

Inżynierowie zatrudnieni na tym stanowisku używając umiejętności technicznych monitorują, nadzorują i rozwiązują problemy związane z usługami oraz konserwacją sieci klienta.

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, również studenci ostatnich lat studiów

• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

• mile widziane doświadczenie z zakresu telekomunikacji

• atutem będzie również znajomość sieci komputerowych i rozwiązań opartych na technologii IP (CCNA)

• doskonałe umiejętności planowania pracy

• zdolności analityczne

• umiejętność zarządzania i organizowania

• dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy:

• Pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Niezbędne narzędzie do pracy

• Długotrwałą współpracy i możliwość awansu w strukturach firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems