.NET Specialist / Specjalista .NET (Azure)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta funkcjonującego w branży transportu „niecodziennego” poszukujemy doświadczonego specjalisty do bezpośredniej współpracy.

Projekt dotyczy wielkoskalowego systemu dystrybucji dostępnego na stronach internetowych klienta. Celem jest wprowadzenie zróżnicowanych, zintegrowanych usług na kilku platformach, które będą działać jako całość.

Twoje obowiązki jako specjalista .NET będą obejmować:

  • współpracę z innymi programistami przy projektowaniu systemów systemów czasu rzeczywistego i ich ochronie;
  • wykonywanie skomplikowanych poleceń w dużym zestawie danych;
  • integrację złożonych algorytmów Machine Learning i nie tylko;
  • projektowanie usług rozproszonych/usług wysokiej dostępności (in-house oraz in-cloud);
  • projektowanie interfejsów użytkownika, wykorzystując strumienie danych ultra niskiej latencji;
  • opracowanie dokumentacji projektowej;
  • implementację oraz monitorowanie pakietu aplikacji rozproszonych (w czasie rzeczywistym);
  • dbałość o ochronę oprogramowania przed zewnętrznymi zagrożeniami;
  • budowanie obszernych frameworków testujących.

Oczekujemy:

– dobrej znajomości języka angielskiego;

– znajomości następujących technologii (wymagania konieczne):

Azure Service Fabric;
Azure Event Hubs;
SQL Azure;
Azure Streaming Analytics;
.NET 4.5+;
– doświadczenia zawodowego w:
programowaniu funkcjonalnym;
wzorcach projektowych;
systemach rozproszonych oraz systemach niskiej latencji;
BDD, TDD;
architekturze Microservice;
zarządzaniu dużą ilością danych;
optymalizacji oraz zaawansowanym kodowaniu;

Oferujemy:

stabilną współpracę na zasadach umowy o pracę (bezpośrednio, nie outsourcing);
konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od oczekiwań oraz umiejętności;
biuro w centrum Wrocławia (okolice Rynku);
prywatną opiekę medyczną;
pakiet MultiSprot;
zniżki na bilety lotnicze.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media