Cyclad Sp. z o.o.

.NET Developer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Aktualnie dla naszego klienta, lidera rynku zarządzania wierzytelnościami, poszukujemy osób na stanowisko .NET Developer we Wrocławiu.

Opis stanowiska:

  • Wytwarzanie oprogramowania w oparciu o dobre praktyki
  • Rozwój i utrzymanie systemów informatycznych
  • Tworzenie aplikacji webowych oraz desktopowych
  • Analiza potrzeb biznesowych i proponowanie nowych rozwiązań
  • Dbanie o jakość kodu źródłowego

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • Doświadczenie w pracy z C#, .NET, Visual Studio
  • Znajomość MS SQL Server
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe);
  • Ruchomy czas pracy
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Szkolenia, dostęp do najnowszych technologii oraz możliwość współpracy z zagranicznymi oddziałami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.