.NET Developer

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla klienta z branży medycznej poszukujemy obecnie specjalisty do pracy na stanowisku .NET Developer

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie architektury, dobór technicznych rozwiązań, implementacja aplikacji i komponentów
  • Programowanie w różnych warstwach aplikacji: baza danych, logika biznesowa, usługi, warstwa prezentacji
  • Dbałość o wysoką jakość, wydajność i bezpieczeństwo tworzonego kodu oraz zgodność z obowiązującymi standardami
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
  • Wsparcie merytoryczne dla młodszych członków zespołu
  • Projektowanie i tworzenie integracji pomiędzy systemami medycznymi wewnątrz firmy oraz z usługami i systemami partnerów klienta

Wymagania:

  • 3-4 lata doświadczenia zawodowego w projektach komercyjnych (aplikacje webowe / webAPI / WebService) wykonanych we frameworku .NET (ASP.NET MVC, ASP.NET WebAPI, WCF)
  • Znajomość technologii front-endowych: JavaScript/TypeScript, Angular 2+ lub ReactJS
  • Praktyczna znajomość GIT oraz GITLab
  • Znajomość MS SQL oraz składni języka SQL
  • Znajomość ORM - nHibernate lub EntityFramework
  • Znajomość bibliotek DI / IoC (np. Autofac, Castle Windsor, Unity, itp.)
  • Umiejętność automatyzacji procesu developmentu i deploymentu z wykorzystaniem narzędzi CI/ CD
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk w programowaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji domenowych (np. Domain Driven Design).
  • Doświadczenie w pracy narzędziami: TeamCity, OctopusDeploy, Nuget, IIS
  • Doświadczenie z bazami NOSQL - Redis / MongoDB / ElasticSearch
  • Doświadczenie w projektowaniu procesu CI / CD
  • Praktyczna znajomość rozwiązań opartych o Docker / Kubernetes
  • Znajomość wzorców projektowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B
  • Pakiet medyczny i kartę multisport
  • Pracę w nowoczesnym biurze klienta w dobrze skomunikowanej lokalizacji
Devire Devire Devire Devire