.Net Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1108636

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
.NET DEVELOPER

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: B2B - 6-12 miesięcy z opcją przedłużenia
Stawka: 95 zł/h N+V
Angielski: B1/B2

Zadania:
• Budowanie aplikacji związanych z obszarem bankowości w ASP.NET.MVC
• Projektowanie architektury systemów
• Testowanie przygotowanych rozwiązań
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET, Angular2, WCF, SQL, HTML 5,MVC.NET,ASP.NET
• Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, Ant, Msbuild, TeamCity, powershell
• Znajomość testowania modułowego, automatyzacji testów
• Znajomość metodyk projektowania systemów, metodyk analizy wymagań użytkownika
• Doświadczenie w pracy metodyką Agile
• Doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Oferujemy:
• Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
• Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland