.NET Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - prestiżowej firmy z branży ubezpieczeniowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

.NET DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji
  • Wprowadzanie nowych modułów, naprawa bieżących błędów
  • Wsparcie w rozwoju strategii IT oraz architektury
  • Projektowanie rozwiązań wspierających potrzeby biznesowe
  • Wsparcie budowy efektywnych rozwiązań informatycznych
  • Tworzenie rozwiązań zgodnie z zasadami dobrej praktyki programowania, zgodnie z czasem i założonym budżetem
  • Budowanie relacji z kluczowymi dostawcami IT

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w środowisku .NET
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Znajomość ASP.NET WebForms/MVC; JavaScript
  • Dobra znajomość Microsoft SQL Server
  • Znajomość T-SQL
  • Mile widziana znajomość w DevExpress

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży ubezpieczeniowej na świecie
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju w kierunku architektury bądź rozwój w nowych obszarach technologicznych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia techniczne
  • Długoterminowa współpraca na zasadach B2B
  • Motywujące wynagrodzenie
  • Sympatyczna atmosfera pracy

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy na temat stanowiska oraz innych projektów prowadzonych przez rekrutacyjmy zespół ICT.

Z poważaniem,
Consultant ICT, tel. +48 506 287 602, mail: katarzyna.rzepka@hrk.eu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.