.NET Developer

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do projektu dla naszego Klienta wytwarzającego oprogramowanie na wszystkie platformy mobilne poszukujemy osób na stanowisko:

 Wymagania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w programowaniu w JavaScript,
  • dobrej znajomości MS SQL Server 2012
  • znajomości .NET/C#
  • znajomości WCF
  • znajomości zasad korzystania z systemów source control,
  • umiejętności rozpoznawania i stosowania wzorców projektowych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość MS Dynamics CRM

Oferujemy:

  • współpracę w modelu firma-firma
  • po okresie próbnym pakiet socjalny
  • indywidualne podejście do pracownika
  • pracę z najnowszymi technologiami

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP