.Net Developer

Devire

Warsaw, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warsaw

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Nasz Klient jest firmą świadczącą usługi technologiczne, dostarczającą innowacyjne rozwiązania w zakresie Data Management, Big Data, Advanced Analytics i Compliance. Dzięki wysoce zintegrowanemu zespołowi 140+ ekspertów, firma od blisko 20 lat dostarcza najwyższej klasy rozwiązania inżynieryjne i usługi premium dla firm z listy Fortune 500, głównie z branży Life Science.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie Full-stack Developera do zespołu deweloperów, który pracuje dla dużego zagranicznego klienta z branży farmaceutycznej z siedzibą w USA. Zespół ten zajmuje się głównie opracowywaniem i utrzymaniem już wdrożonych systemów Business Intelligence zintegrowanych z jeziorem danych klienta.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie wysokiej jakości, testowalnego kodu, wdrażanie i testowanie oprogramowania
  • analizowanie i zarządzanie istniejącymi rozwiązaniami informatycznymi
  • współpraca z analitykami i projektantami w zakresie analizy wymagań klienta oraz specyfikacji oferowanych rozwiązań funkcjonalnych i technicznych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z: .NET Core, UWP, CSS
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów;
  • doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi;
  • znajomość wzorców projektowych;
  • gotowość do nauki nowych technologii;
  • niezależność, zaangażowanie i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z: Angular, mikroserwisami, Kubernetes, Docker, Jenkins, platformą cloudową
  • doświadczenie praktyczne w środowisku Agile

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B (via Devire)
  • praca dla wiodącej firmy o stabilnej pozycji rynkowej
  • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym
  • kartę MultiSport
  • prywatną opiekę medyczną
Devire Devire Devire Devire