SMT Software Services S.A.

.NET Developer

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań w oparciu o platformę .NET
  • Rozwijanie i utrzymywanie wielowarstwowych aplikacji
  • Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
  • Integracja systemów i baz danych

Wymagnia

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Dobra znajomość zasad OOP i wzorców projektowych
  • Dobra znajomość platformy .NET 4.5
  • Dobra znajomość ASP.NET i ASP.NET MVC (wersja 4 i wyższe)
  • Znajomość HTML/CSS i JavaScript
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (preferowane MS SQL Server)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny