Opis stanowiska pracy

Kambu Sp. z o.o. jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Poszukujemy osoby na stanowisko .NET developer.

Do głównych obowiązków należeć będzie tworzenie i rozwijanie aplikacji w bieżących i przyszłych projektach.

Obowiązki

  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji webowych
  • Zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi
  • Aktywne uczestnictwo w usprawnianiu procesów implementowania i testowania aplikacji

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru modelu zatrudnienia (student friendly)
  • pracę przy różnorodnych projektach + pracę metodami AGILE
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w perspektywicznej firmie
  • stabilne i przyjazne miejsce pracy
  • kartę MultiSport

Wymagania

  • Dobra znajomość C#
  • Dobra znajomość platformy .NET/.NET Core
  • Dobra znajomość MS SQL Server i języka SQL
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Dobra znajomość WebApi
  • Znajomość Entity Framework
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych z wykorzystaniem NUnit
  • Umiejętność pracy z Visual Studio
  • Podstawowa znajomość LINQ
  • Podejście OOP
  • Znajomość wzorców prokektowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Umiejętność wykorzystania Razor
  • Doświadczenie w pracy z AutoMapperem
  • Doświadczenie w pracy z Microsoft Azure

Prezentacja firmy

Kambu jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy