Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie, jak i w USA.

Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 30 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 14 krajach.

Aktualnie dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

.NET Developer

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • analizę wymagań biznesowych i ustalenie najlepszego sposobu rozwiązania
  • projektowanie, utrzymywanie i rozwój systemów i aplikacji
  • zapewnienie wysokiej, jakości dla tworzonych rozwiązań;
  • współpracę, komunikację i dzielenie się doświadczeniem w ramach międzynarodowego zespołu

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, minimum studia I-go stopnia (preferowane kierunki: informatyka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • praktycznej znajomości platformy .NET
  • znajomości MS SQL, dodatkowym atutem będzie doświadczenie z MONGO DB
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodne porozumiewanie się w międzynarodowym środowisku doskonałych
  • umiejętności komunikacyjnych i analitycznych

Oferujemy:

  • interesującą pracę w długoterminowym projekcie, w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • stabilną współpracę na podstawie umowy B2B
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy