.Net Developer

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1096107

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – eksperta w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Software Engineer .NET

Lokalizacja: Kraków
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • Projektowanie oraz implementację funkcjonalności zgodnie z dobrymi praktykami tworzenia kodu,
  • Konfiguracja narzędzi developerskich, środowisk developerskich/testowych.
Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia w technologiach Microsoft .Net MVC (WEB),
  • Znajomość C# .NET 4.5 oraz ASP.NET MVC 5.0 + HTML + jQuery + JavaScipt + CSS + Razor,
  • Znajomość rozwiązań ORM, relacyjnych baz danych, XML,
  • Umiejętność realizacji unit testów,
  • Umiejętność projektowania/programowania obiektowego,
  • Umiejętność pracy z Visual Studio, narzędziami kontroli wersji, narzędziami continuous integration, narzędziami zarządzania zadaniami,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej.
Mile widziane:
  • Znajomość NHibernate, MS SQL Server 2012+, Castle Windsor, WCF,
  • Znajomość R#, TeamCity, JIRA, SVN,
  • Znajomość agile, SCRUM,
  • Znajomość UX, RWD, Less,
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu,
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland