Cyclad Sp. z o.o.

.Net Developer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 6

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Aktualnie dla naszego klienta, który tworzy aplikacje, będące podstawą dzisiejszego rozwoju telemedycyny w Polsce i Europie, poszukujemy .Net Developerów. Myślą przewodnią firmy jest integracja wszelkiego typu danych medycznych, aby móc udostępniać je online na dowolnym urządzeniu, dowolnemu specjaliście, w dowolnym miejscu. Na zespół składają się entuzjaści technologii IT, robotyki i biocybernetyki. Jego trzon stanowi grupa młodych naukowców, zaangażowanych w nowatorskie projekty działu R&D.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oprogramowania opartego na platformie .NET
  • Kreowanie rozwiązań z zakresu architektury oprogramowania
  • Analiza wymagań produktowych
  • Testowanie zaimplementowanych rozwiązań
  • Automatyzacja testów
  • Dokumentacja wykonanych prac

Wymagania:

  • Znajomość platformy .NET i języka C#
  • Znajomość ASP.NET MVC
  • Znajomość tematyki wzorców projektowych użytecznych podczas tworzenia aplikacji w wyżej wymienionych technologiach
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii .net
  • Znajomość JavaScript i jQuery
  • Znajomość jednego z frameworków orm (Entity framework, nhibernate)
  • Znajomość jednego z systemów kontroli wersji (git, mercurial)
  • Znajomość relacyjnych baz danych i sql (ms sql, postgresql)
  • Znajomość tematyki testów jednostkowych
  • Znajomość jednego z frameworków testów jednostkowych (nunit, ms test, xunit)
  • Min. 3 lata doświadczenia
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analizy wymagań funkcjonalnych

Mile widziane:

  • Znajomość AngularJS lub React lub Knockout lub Aurelia
  • Znajomość Azure

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną w grupie Luxmed
  • Program Benefit Multisport
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez native speakerów bezpośrednio w biurze
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi
  • Możliwość pracy przy unikalnych i różnorodnych projektach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.