.NET Developer (back-end)

ITFS Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi z zakresu outsourcingu Specjalistów IT oraz realizacji kompleksowych projektów informatycznych. Zasięgiem obejmujemy Trójmiasto, Wrocław oraz Warszawę, naszą działalność rozwijamy również na rynkach europejskich, m.in. w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Hiszpanii.

Obecnie szukamy dla naszego klienta osoby, która dołączy do zespołu w Gdańsku, jako:

Lokalizacja: Gdańsk

Opis projektu:

Nasz klient dostarcza nowoczesne rozwiązań biznesowe IT dla zagranicznych odbiorców. Obecnie do projektu poszukiwany jest kandydat o silnym zapleczu IT, którego zadaniem będzie realizacja zadań deweloperskich (przy użyciu rozwiązań bazodanowych i narzędziowych).

Informacje organizacyjne:

  • Miejsce pracy: Gdańsk Śródmieście,
  • Branża: przetwarzanie danych,
  • Forma współpracy: UoP,
  • Stawka: od 8500 zł netto / msc. (stawka uzależniona od dopasowania do roli).

Opis stanowiska:

  • Prace deweloperskie w technologiach .NET / C#;
  • Tworzenie funkcjonalności oraz rozwiązań dla flagowej aplikacji / produktu;
  • Praca w warstwie back-endowej;
  • Stanowisko bardzo rozwojowe, poszukiwana jest osoba z aspiracjami do pełnienia roli Team Leadera;

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne (matematyka, ekomometria itp.);
  • 4-5 letnie doświadczenie w C# (.NET 4.5);
  • Znajomość MSSQL i/lub Oracle;
  • Znajomość Entity Framework;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (w mowie i piśmie).

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (GIT, SVN);
  • Doświadczenie z rozwiązaniami opartymi na chmurze (AWS / Azure / IBM),
  • Doświadczenie z SSIS / SSRS.

Oferujemy:

  • Stabilne długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Komfortowe warunki pracy;
  • Pracę w twórczym i dynamicznym międzynarodowym środowisku, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia;
  • Różnorodność projektów i dostęp do najnowszych technologii IT;
  • Międzynarodowe środowisko pracy, stały kontakt z zagranicznym odbiorcą;
  • Szansę na rozwój zawodowy i osobisty w gronie życzliwych, przyjaznych i miłych współpracowników.

Prezentacja firmy

ITFS jest dynamicznie rozwijająca się firmą świadcząca usługi informatyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
12 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Project Management, Praca IT - Konsulting