.Net Developer || 10 000 - 14 000 PLN netto przy B2B

Make my mind

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Połączenie wysoko wyspecjalizowanych Ekspertów, używających najnowszych technologii z ugruntowaną dziesięcioletnią pozycją na rynku to właśnie Skyrise! Firma posiadająca certyfikację Microsoft Gold Partner, będąca autorem projektu Parking Management System dla krajów skandynawskich. Ich aplikacja Sesam Sesam to kompleksowa usługa parkingowa, która koncentruje się na innowacyjnych rozwiązaniach, takich jak rejestracja klienta za pośrednictwem aplikacji mobilnej i proste rozwiązania umożliwiające bezproblemowe korzystanie z parkingów, bez konieczności pamiętania o opłatach.

Skyrise stawia na tworzenie długofalowych relacji ze swoimi współpracownikami i Klientami, ponieważ wierzą, że budowanie i rozwijanie czegoś nowego razem jest najbardziej satysfakcjonującą rzeczą, jaką można zrobić.

Twoje zadania:

• opracowywanie i rozwój aplikacji chmurowych w technologii .NET

• ustalanie z zespołem, jak stworzyć najlepsze i najbardziej wydaje oprogramowanie, używając przy tym najnowocześniejszych technologii

• dzielenie się wiedzą z innymi współpracownikami

Oczekujemy:

• doskonałej znajomości i minimum 3-letniego doświadczenia w .NET 4+, ASP .NET MVC/WebAPI, WCF

• dobrej znajomości JavaScript

• dobrej znajomości SQL i relacyjnych baz danych (w szczególności MS SQL)

• wiedzy na temat testów jednostkowych i integracyjnych

• dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację

Atuty dla Ciebie:

• możliwość pracy z technologiami chmurowymi (Windows Azure)

• praca nad rozwiązaniami dla jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków ITS

• możliwość współpracy z pionem R&D w zakresie wyboru najnowszych technologii

• doskonała atmosfera i środowisko pracy

• możliwość rozwijania i doskonalenia swoich umiejętności zawodowych - wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, konferencje i certyfikaty

• lekcje języka angielskiego z native speakerem

• możliwość wyboru preferowanej formy współpracy

Dołącz do Drużyny Skyrise już dziś - aplikuj!

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu doradztwa zawodowego, rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP