.NET/C# Software Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta, firmy z niemieckim kapitałem, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania „szytego na miarę”, analizą biznesową, wsparciem IT i szeroko pojętym consultingiem dla wiodących globalnych firm. Specjalizują się głównie w sektorze finansowym (bankowość, giełda, fundusze inwestycyjne), ale też branża energetycznej i automotive. Poszukujemy osoby na stanowisko .NET/C# Software Developer nie tylko do konkretnego projektu, ale do stałej współprac z firmą.

Zakres obowiązków:

• W ramach naszego zespołu IT będziesz ściśle współpracować z naszymi konsultantami biznesowymi projektującymi i wdrażającymi rozwiązania programowe dla naszych międzynarodowych klientów
• Będziesz korzystać z wysoce wyspecjalizowanych metod, łącząc główne środowiska programistyczne, takie jak .NET, Java i języki skryptowe, z zaawansowanymi środowiskami korporacyjnymi
• Twoje projekty będą interesującymi wyzwaniami technicznymi, które obejmują najnowocześniejszą technologię
Możliwość rozwoju jako lider zespołu (dla osób zainteresowanych budowaniem zespołu)

Wymagania:

• Ponad 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania i projektowania architektury przy użyciu .NET / C #
• Wyższe wykształcenie, min. inżynierskie (preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne)
• Praktyczne doświadczenie z: Entity Framework, ASP.NET i ASP.NET MVC
• Praktyczne doświadczenie z bazą danych MS SQL Server (usługi integracji, usługi raportowania)
• Znajomość baz danych (relacyjna, oparta na dokumentach)
• Dobra znajomość praktyki inżynierii oprogramowania: projektowania, architektury i wdrażania
• Otwartość na różne technologie
• Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego dodatkowego języka programowania (przykład: Java, Python)
• Dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

• Doświadczenie z serwerami aplikacji i środowiskami serwerowymi Windows
• Znajomość instrumentów finansowych
• Znajomość j. niemieckiego
• Gotowość do wyjazdów za granicę

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • Budżet szkoleniowy (szkolenia wew. i zew.)
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty multispiort
  • Nauka języków obcych (lektorzy i native speaker)
  • Pizza Day
  • Fruit Day
  • Eventy firmowe
  • Nowe, ergonomiczne biuro zlokalizowane w ścisłym centrum miasta (ok. Pl. Legionów)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media